Kullanıcı Adı :
Şifre :
     

» “Her Yönüyle Obezite; Önleme ve Tedavi Yöntemleri” Eğitimi - RESİMLERLE...Değerli Meslektaşlarımız,

21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Türkiye Diyetisyenler Derneği ve TDD Samsun İl Temsilciliği'nce TDD Eğitim Dizisi kapsamında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi' nde 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü, Samsun Sağlık Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü ve  Tıp Fakültesi Dekanlığı'nın katkılarıyla düzenlenen “Her Yönüyle Obezite; Önleme ve Tedavi Yöntemleri” eğitim programı 150 değerli katılımcının katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’nin dört bir yanından gelerek eğitim programına katılan değerli meslektaşlarımıza, öğrencilerimize, konuşmacılarımıza, oturum başkanlarımıza ve katkı veren kuruluş (TGDF) ve firmalara teşekkür ediyoruz.

Açılış törenine katılarak bizleri onurlandıran 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Hüseyin Akan'a, bu eğitim programının Samsun’da yapılma önerisini getiren, organizasyonun her aşamasında destek ve katkısını esirgemeyen değerli meslektaşımız TDD Samsun İl Temsilcisi Uzm. Dyt. Sayın Güzin Tümer’e ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.
 
Dr. Ayhan DAĞ
Yönetim Kurulu Başkanı


EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

 ve
üyesidir.
Telif Hakkı ® 2017 tdd.org.tr
Çevrimiçi 83 kişi
Bu Gün 248 kişi
Bu Ay 11043 kişi
Bugüne Kadar458724 kişi