Sevgili Meslektaşlarımız;

Talep ettiğimiz randevunun kabul görmesi neticesiyle 03.04.2017 tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ makamında ziyaret etmiştir.
Sayın GÜRSÖZ ile yapılan görüşmelerde TDD olarak mesleğimizi ilgilendiren her türlü çalışmada paydaş olacağımız ifade edilmiş ve mevcut yönetmeliklerde mesleğimizi ilgilendiren konular ele alımış, teşekkürlerimiz iletilmiştir.

 

Sevgi ve Saygılarımızla,
TDD Yönetim Kurulu

Sevgili Meslektaşlarımız;

 

27.03.2017 tarihinde Sağlık Bakanımız Sayın Recep AKDAĞ’ın Özel Kalem Müdürü Sayın Ahmet ZENGİN ziyaret edilmiştir. Ziyaretimizde Sayın Bakanımızın Derneğimizin  7-9 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştireceği “Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında Beslenme Sempozyumu”nun açılışını onurlandırması arz edilerek davetiyemiz ve programımız Makama bırakılmış, Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgiler verilmiştir.

 

Sevgi ve Saygılarımızla

TDD YÖNETİM KURULU

Sevgili Meslektaşlarımız,

Talep ettiğimiz randevunun kabul görmesi neticesiyle 23.02.2017 tarihinde Sağlık Bakanlığı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanı Sayın Dr.Mehmet Zafer KALAYCI makamında ziyaret edilmiştir.

Ziyaretimizde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Yönetmeliği kapsamında ve Daire Başkanlığı çatısı altındaki yapılan ve yapılacak ‘mesleğimizi ilgilendiren’ her türlü konuda TDD olarak katkı sağlayabileceğimiz ve paydaş olabileceğimiz ifade edilerek teşekkürlerimiz iletilmiştir.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

TDD YÖNETİM KURULU

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç 13 Kasım 2016 Vodafone 38. İstanbul Maraton’unda Türkiye Diyetisyenler Derneği ile birlikte yürüdü. Kendisine şükranlarımızı sunar maratonda bizlerle olan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. www.akifcagataykilic.com.tr adresinden fotoğrafları görebilirsiniz.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

TDD YÖNETİM KURULU

Sevgili Meslektaşlarımız;

 

Talep ettiğimiz randevunun kabul görmesi neticesiyle 12.02.2016 tarihinde TDD Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyelerimizden Ali TUZLALI’nın içinde bulunduğu heyet Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Obezite, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar Daire Başkanı Sayın Nazan YARDIM’ı makamında ziyaret etmiştir.Sayın YARDIM ile yapılan görüşmelerde TDD olarak mesleğimizi ilgilendiren her türlü çalışmada paydaş olacağımız ifade edilmiş ve teşekkürlerimiz iletilmiştir.

 

Sevgi ve Saygılarımızla,

TDD Yönetim Kurulu

Sevgili Meslektaşlarımız;
Talep ettiğimiz randevunun kabul görmesi neticesiyle 05.02.2016 tarihinde TDD Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyelerimizden Eylem Zehra KELAT ve Ali TUZLALI’nın içinde bulunduğu heyet Çankaya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Müdürü Dr. Yusuf KAYA’yı makamında ziyaret etmiştir. Sayın Kaya ile yapılan görüşmelerde TDD olarak mesleğimizi ilgilendiren her türlü çalışmada paydaş olacağımız ifade edilmiş ve teşekkürlerimiz iletilmiştir.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

TDD YÖNETİM KURULU

Sevgili Meslektaşlarımız;

Talep ettiğimiz randevunun kabul görmesi neticesiyle 03.02.2016 tarihinde TDD Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyelerimizden Eylem Zehra KELAT ve Ali TUZLALI’nın içinde bulunduğu heyet Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Sayın Doç. Dr. Osman Arıkan NACAR’ı makamında ziyaret etmiştir.
Sayın NACAR ile yapılan görüşmelerde TDD olarak mesleğimizi ilgilendiren her türlü çalışmada paydaş olacağımız ifade edilmiş ve teşekkürlerimiz iletilmiştir.

Sevgi ve Saygılarımızla
TDD Yönetim Kurulu